Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hotspot v Bedihošti

            

Hotspot je oblast či místo, v němž je dostupné bezdrátové připojení  do sítě Internet. Obvykle bývá omezeno menší rychlostí, slouží pouze k rekreačnímu surfování, povětšinou se vyskytuje v některých kavárnách, restauracích, na nádražích, benzinových pumpách, letištích a obecně v místech kde lidé tráví čas například čekáním na autobus. Je využívána technologie Wi-Fi.

 

Signál v Bedihošti je šířen sektorovou anténou ze školy s teoretickým pokrytím dle níže uvedeného obrázku (záleží na místních podmínkách, signál nemusí být někdě příjímaný kvůli zastínění, a naopak může být chytatelný i tam, kde není zakreslený).

 

 

 

Obrazek

 
SSID: hotspot-bedihost
frekvence: 2,4GHz
polarizace: horizontální
zabezpečení: žádné
IP adresa aj: přidělováno dynamicky (DHCP)
 
Při přihlášení se v prohlížeči otevře stránka pro zalogování s možností pokračovat bez jména a hesla (do budoucna bude umožněno zřízení vlastního účtu pro přístup na hotspot formou registrace), přihlášení je aktivní 3hod, poté se tato stránka ukáže znovu se stejnými možnostmi (opět lze pokračovat bez jména a hesla další 3hod) - toto bylo zvoleno pro eliminaci případných uživatelů, kteří by chtěli hotspot využívat pro stahování apod.
 

Poskytovatel:

Martin Goldemund
tel: 602 280 055
MARVELsoft
Krapkova 14
796 01 Prostějov
e-mail: internet@marvel.cz
web: www.imarvel.cz

HOTLINE tel: 724 303 311
(9:00 - 19:00, možno i SMS)